Akcja "Herbatka dla Seniora" dla hospicjum Santa Rita 13.11.2024

Jak co roku nasze przedszkole z okazji Dnia Seniora (14.11.) zorganizowało Akcję "Herbatka dla Seniora" dla podopiecznych z Niepublicznego Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego i Opieki Paliatywnej „Santa Rita” w Przemyślu. Dzieci przygotowały również laurki, które przedstawiciele grupy średniaków i starszaków wręczyły w dniu dzisiejszym Seniorkom w siedzibie hospicjum. Również my zostaliśmy w podzięce obdarowani słodkościami od przedstawicieli hospicjum za co dziękujemy. Wszystkim Seniorkom i Seniorom życzymy zdrowia i ciepła w te chłodne dni. ????????

 

Opublikował(a): Barbara . Data publikacji: 13-11-2024 17:18

Na skróty