Dzień Babci i Dziadka gr.3 01.2025

W piątek w montażu słowno-muzycznym dla swoich babć i dziadków wystąpiły dzieci z grupy III.

Bardzo dziękujemy wszystkim za obecność.

Był to czas, który na zawsze zapadnie w naszej pamięci ❤.

 

Wychowali swoje dzieci,

A czas ciągle leci, leci.

Dzisiaj na pociechę mają

Wnuki, które ich kochają!

Wszystkiego najlepszego

z okazji Dnia Babci i Dziadka!

 

 

"Wspomnienia zatrzymane w kadrze"

Więcej zdjęć znajduje się na naszej stronie Facebook.

Opublikował(a): Barbara . Data publikacji: 02-02-2025 09:53

Na skróty