Pomoc dla naszej pracownicy !

Drodzy Rodzice, Przyjaciele i Sympatycy naszego przedszkola

z przykrością informujemy, że w ostatnią niedzielę, wieczorem spłonął dom pracownicy naszego przedszkola.

Niżej udostępniamy link do posta na Facebooku, gdzie podany jest, także link do zbiórki na odbudowę domu.

Zachęcamy do wpłat, jak również do udostępniania dalej.

https://www.facebook.com/share/p/14wehMHWex/

 

13. Pomoc dla naszej pracownicy.jpeg

Opublikował(a): Barbara . Data publikacji: 18-02-2025 10:32

Na skróty