Grupa 3 z wizytą w Nadleśnictwie Krasiczyn. 18.03.2025

18.03.2025  grupa III udała się na zajęcia pt.: "Wiosna w lesie"

zorganizowane przez Nadleśnictwo Krasiczyn, Lasy Państwowe ????????????????

Dzieci poznawały zagadnienia związane z lasem, jego mieszkańców,

a także rozwijały swoją kreatywność uczestnicząc w zabawach przyrodniczych.

Dziękujemy Pani leśnik Martynie za przeprowadzenie ciekawych zajęć. 

 

Więcej zdjęć znajduje się na naszej stronie Facebook.

 

Opublikował(a): Barbara . Data publikacji: 20-03-2025 06:22

Na skróty