- Aktualności
- >
- Rok szkolny 2024-2025
- >
- Grupa 3 z wizytą w Nadleśnictwie Krasiczyn. 18.03.2025
Grupa 3 z wizytą w Nadleśnictwie Krasiczyn. 18.03.2025
18.03.2025 grupa III udała się na zajęcia pt.: "Wiosna w lesie"
zorganizowane przez Nadleśnictwo Krasiczyn, Lasy Państwowe 



Dzieci poznawały zagadnienia związane z lasem, jego mieszkańców,
a także rozwijały swoją kreatywność uczestnicząc w zabawach przyrodniczych.
Dziękujemy Pani leśnik Martynie za przeprowadzenie ciekawych zajęć.
73. Grupa 3 z wizytą w Nadleśnictwie Krasiczyn. 18.03.2025
Więcej zdjęć znajduje się na naszej stronie Facebook.