Grupa 2 z wizytą w Nadleśnictwie Krasiczyn. 19.03.2025

Wczoraj t.j. 19.03.2025 nasze średniaki - grupa II - odwiedziły

siedzibę Nadleśnictwa Krasiczyn.

Pani leśnik Martyna przeprowadziła z dziećmi zajęcia pt.: "Wiosna w lesie",

podczas których poznawały ciekawostki z życia lasu i jego mieszkańców.

Nie zabrakło kreatywnych zabaw przyrodniczych rozwijających u dzieci

sprawność manualną, wzrokowo - ruchowo - słuchową oraz umiejętności poznawcze.

Dziękujemy za interesujące zajęcia. ????????????????????????????????

 

Nadleśnictwo Krasiczyn, Lasy Państwowe

 

Więcej zdjęć znajduje się na naszej stronie Facebook.

Opublikował(a): Barbara . Data publikacji: 20-03-2025 06:44

Na skróty