- Aktualności
- >
- Rok szkolny 2024-2025
- >
- Grupa 2 z wizytą w Nadleśnictwie Krasiczyn. 19.03.2025
Grupa 2 z wizytą w Nadleśnictwie Krasiczyn. 19.03.2025
Wczoraj t.j. 19.03.2025 nasze średniaki - grupa II - odwiedziły
siedzibę Nadleśnictwa Krasiczyn.
Pani leśnik Martyna przeprowadziła z dziećmi zajęcia pt.: "Wiosna w lesie",
podczas których poznawały ciekawostki z życia lasu i jego mieszkańców.
Nie zabrakło kreatywnych zabaw przyrodniczych rozwijających u dzieci
sprawność manualną, wzrokowo - ruchowo - słuchową oraz umiejętności poznawcze.
Dziękujemy za interesujące zajęcia. 







Nadleśnictwo Krasiczyn, Lasy Państwowe
74. Grupa 2 z wizytą w Nadleśnictwie Krasiczyn. 19.03.2025
-
Pokaż zdjęcie 1 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 2 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 3 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 4 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 5 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 6 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 7 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 8 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 9 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 10 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 11 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 12 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 13 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 14 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 15 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 16 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 17 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 18 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 19 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 20 z galerii
74. Grupa 2 z wizytą w Nadleśnictwie Krasiczyn. 19.03.2025
-
Pokaż zdjęcie 1 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 2 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 3 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 4 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 5 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 6 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 7 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 8 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 9 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 10 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 11 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 12 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 13 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 14 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 15 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 16 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 17 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 18 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 19 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 20 z galerii
Więcej zdjęć znajduje się na naszej stronie Facebook.