Poznajemy zawód kolejarza. Wycieczka grupy 3 na stację PKP. 26-27.03 2025

W dniu wczorajszym w grupie 1, 2 i 3 przeprowadzone zostały zajęcia na temat pracowników Polskich Kolei Państwowych i ich pracy. Dzieci poznały różne funkcje jaką pełnią osoby pracujące na kolei.

Dzisiaj - śladem grupy 2 - grupa 3 wybrała się na stację PKP Przemyśl - Zasanie, gdzie mogła zobaczyć pociągi Intercity i InterRegio, które wjeżdżały na perony z różnych kierunków. ????????

 

Więcej zdjęć znajduje się na naszej stronie Facebook.

Opublikował(a): Barbara . Data publikacji: 27-03-2025 18:19

Na skróty