Uroczystość z okazji Święta 3-go Maja. 29.04.2025

W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Święta Konstytucji 3-go Maja. Tradycyjnie jak co roku przygotowała ją grupa 2 - średniaki, które wystąpiły z repertuarem słowno - muzycznym.

Dzieci uczestnicząc w uroczystości dowiedziały się co to jest Konstytucja, a także uczyły się poszanowania swojej Ojczyzny i jest historii. ????????????❤️

 

 

Więcej zdjęć znajduje się na naszej stronie Facebook.

Opublikował(a): Barbara . Data publikacji: 29-04-2025 22:52

Na skróty