- Aktualności
- >
- Rok szkolny 2024-2025
- >
- Wycieczka grupy 2 i 3 do Baszni. 16.05.2025
Wycieczka grupy 2 i 3 do Baszni. 16.05.2025
W dni wczorajszym dzieci z grupy 2 i 3 wybrały się do Baszni gdzie miały okazję zobaczyć Stację Basznia (Galeria Kolejnictwa w Baszni Dolnej) - tu zwiedziły dawną stację PKP, przejechały się kolejką wąskotorową oraz mogły wejść do lokomotywy parowej Ty2-7 oraz przedwojennych wagonów. Były, także w Kresowej Osadzie, w której bawiły się na dmuchańcach oraz spróbowali swoich sił w fachu garncarza.
