Wycieczka grupy 2 i 3 do Baszni. 16.05.2025

W dni wczorajszym dzieci z grupy 2 i 3 wybrały się do Baszni gdzie miały okazję zobaczyć Stację Basznia (Galeria Kolejnictwa w Baszni Dolnej) - tu zwiedziły dawną stację PKP, przejechały się kolejką wąskotorową oraz mogły wejść do lokomotywy parowej Ty2-7 oraz przedwojennych wagonów. Były, także w Kresowej Osadzie, w której bawiły się na dmuchańcach oraz spróbowali swoich sił w fachu garncarza.

103. Wycieczka grupy 2 i 3 do Baszni. 16.05.2025.jpeg

 

Był to dzień nowych wyzwań i atrakcji, które sprawiły dzieciom wiele radości. ????

Fotorelacja znajduje się pod poniższym linkiem: 

https://drive.google.com/drive/folders/1I2muiX6AOghSD62TUu8FpY19ctOGh7k_?usp=sharing

Opublikował(a): Barbara . Data publikacji: 17-05-2025 09:06

Na skróty