Podsumowanie Programu Edukacyjnego "Gotuj się na zmiany". 12.06.2025

W obecnym roku szkolnym 2024-25 wszystkie grupy z naszego przedszkola brały udział

w Programie Edukacyjnym „Gotuj się na zmiany – 14. edycja”

Celami programu były m.in.:

1. Edukacja dzieci przedszkolnych (3-6 lat) i ich rodziców w temacie racjonalnego odżywiania.

2. Promocja zdrowego stylu życia wśród dzieci.

3. Zaadresowanie tematyki niemarnowania żywności (trend zero waste).

4. Edukacja prozdrowotna w przedszkolu - kształtowanie zachowań służących zdrowiu,

rozwijanie sprawności fizycznej i nawyku aktywności ruchowej, nauka udzielania pierwszej pomocy.

 

Podsumowując udział w programie:

dzieci poznawały zasady zdrowego trybu życia i odżywiania podczas zajęć tematycznych

oraz brały udział w konkursach plastycznych przygotowanych przez organizatorów.

 

111. certyfiakat Gotuj się na zmiany P14 12.06.2025.png

 

Odżywiajmy się zdrowo, uprawiajmy sporty, segregujmy śmieci i nie marnujmy jedzenia

a nasza planeta i nasz organizm odwdzięczą się nam za to szczęśliwym życiem. ????

 

 

Opublikował(a): Barbara . Data publikacji: 12-06-2025 18:05

Na skróty