Pożegnanie starszaków. 13.06.2025

W dniu wczorajszym odbyła się uroczystość pożegnania naszych starszaków, którzy po wakacjach pójdą do szkoły. W części pierwszej uroczystości grupa 3 wystąpiła z programem artystycznym dla młodszych dzieci. W drugiej części uroczystości to dzieci z młodszych grup pożegnały swoje koleżanki i kolegów robiąc im niespodziankę. Czas opuścić przedszkolne mury, ale wiele przyjaźni pomiędzy dziećmi z młodszych grup a starszakami myślę, że pozostanie w ich sercach i pamięci na długo. Starszaki - pamiętajcie o nas i odwiedzajcie czasami. Powodzenia w szkole.

Więcej zdjęć znajduje się na naszej stronie Facebook.

Opublikował(a): Barbara . Data publikacji: 14-06-2025 13:47

Na skróty