Dzieci uczą rodziców - Bezpieczna przygoda. 18.06.2025

Ostatnim tematem realizowanym w tym roku szkolnym w ramach

Ogólnopolskiej Akcji Edukacyjnej Fundacji "Dzieci uczą rodziców",

było zapoznanie dzieci z "Bezpieczną przygodą" czyli "Bezpiecznym wypoczynkiem".

Przedszkolaki z wszystkich grup poznały zasady bezpieczeństwa na drodze,

w różnych środkach transportu, nad wodą , w górach, itp.

Nauczyły się również, że ważną rzeczą są odblaski,

dzięki którym są dobrze widoczne z dalszej odległości.

Teraz czas wyruszyć w BEZPIECZNĄ PODRÓŻ czego wam wszystkim życzymy!

 

116. Podziękowanie_Bezpieczna_przygoda-p14 18.06.2025.jpeg

 

Więcej zdjęć znajduje się na naszej stronie Facebook.

 

 

Opublikował(a): Barbara . Data publikacji: 18-06-2025 18:35 Modyfikował(a): Barbara . Data modyfikacji: 18-06-2025 18:58

Na skróty