Wycieczka grupy 3 do PGNiG TERMIKA Energetyka w Przemyślu. 24.06.2025

W dniu dzisiejszym dzieci z grupy III wyruszyły na wycieczkę do PGNiG TERMIKA Energetyka w Przemyślu. Wizyta w Ciepłowni i Elektrociepłowni pozwoliła przedszkolakom poznać zasady działania tego typu obiektów oraz zrozumieć znaczenie energii w naszym życiu.

Dzieci mogły zobaczyć jak funkcjonuje duży zakład pracy, jak wyglądają składy węgla, poznać skąd bierze się ciepło w ich domach. Na koniec dzieciaczki otrzymały od pracowników firmy upominki.

https://www.facebook.com/share/164fPDeGNt/

 

Więcej zdjęć znajduje się na naszej stronie Facebook.

Opublikował(a): Barbara . Data publikacji: 24-06-2025 20:15

Na skróty