- Aktualności
- >
- Rok szkolny 2024-2025
- >
- Wycieczka grupy 3 do PGNiG TERMIKA Energetyka w Przemyślu. 24.06.2025
Wycieczka grupy 3 do PGNiG TERMIKA Energetyka w Przemyślu. 24.06.2025
W dniu dzisiejszym dzieci z grupy III wyruszyły na wycieczkę do PGNiG TERMIKA Energetyka w Przemyślu. Wizyta w Ciepłowni i Elektrociepłowni pozwoliła przedszkolakom poznać zasady działania tego typu obiektów oraz zrozumieć znaczenie energii w naszym życiu.
Dzieci mogły zobaczyć jak funkcjonuje duży zakład pracy, jak wyglądają składy węgla, poznać skąd bierze się ciepło w ich domach. Na koniec dzieciaczki otrzymały od pracowników firmy upominki.
https://www.facebook.com/share/164fPDeGNt/
118. Wycieczka grupy 3 do PGNiG TERMIKA Energetyka w Przemyślu. 24.06.2025
Więcej zdjęć znajduje się na naszej stronie Facebook.