Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki. 11.09.2025

 

Z myślą o witaminkach dla kochanych przedszkolaków, nasza Pani Agnieszka przygotowała

sok jabłkowo-marchewkowo-pomarańczowy♥️

Degustacja soku odbyła się podczas drugiego śniadania????????????

Był wyśmienity, a do tego bardzo zdrowy????

 

Więcej zdjęć znajduje się na naszej stronie Facebook.

Opublikował(a): Barbara . Data publikacji: 12-09-2025 09:00

Na skróty