Święto Niepodległości. 13.11.2025

 

Narodowe Święto Niepodległości - 11 listopada to data, która uświadamia nam jak ważne jest dbanie o wolność Ojczyzny i nasze bezpieczeństwo. Jak co roku na naszą przedszkolną uroczystość zaprosiliśmy przedstawicieli ze Związku Sybiraków w Przemyślu. Tradycyjnie grupa starszaków rozpoczęła występy Polonezem Wojciecha Kilara. Były tańce, piosenki, wiersze i wspólne odśpiewanie 4 zwrotek Hymnu Państwowego. Na zakończenie spotkania dzieci złożyły Sybirakom życzenia z okazji Dnia Seniora, który obchodzony jest 14 listopada oraz wręczyły upominki. Dziękujemy przedstawicielom ze Związku Sybiraków za miłą obecność. ????????????

 

Więcej zdjęć znajduje się na naszej stronie Facebook.

Opublikował(a): Barbara . Data publikacji: 13-11-2025 21:19

Na skróty