Występ z okazji Święta Niepodległości dla rodziców. 20.11.2025

 

 

 

Wczoraj z okazji Święta Niepodległości w naszym przedszkolu odbył się występ dla rodziców dzieci z grupy 3. Starszaki pięknie przedstawiły repertuar słowno - muzyczny. Fragment występu możecie zobaczyć na filmiku nagranym przez Tatę Aleksego, któremu dziękujemy za profesjonalne zmontowanie repertuaru muzycznego.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=L33PGtZKy7A

 

 

Opublikował(a): Barbara . Data publikacji: 21-11-2025 07:54

Na skróty