Spotkanie z Mikołajem. 5.12.2025

 

 

???? Ho! Ho! Ho! ????

Do grzecznych dzieci przybył  Święty Mikołaj z prezentami ????????????

Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków ????

Odwiedziny Mikołaja w przedszkolu były dla dzieci wyjątkowym przeżyciem????

Mikołaj porozmawiał z każdym dzieckiem, wysłuchał piosenek

a następnie wręczył im prezenty ????

Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem i obietnicą,

że za rok znów zawita do przedszkola❤️

To był dzień pełen uśmiechów i świątecznej atmosfery????

Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok ????

Dziękujemy Radzie Rodziców za wkład w mikołajkową niespodziankę dla dzieci ❤️

 

Więcej zdjęć znajduje się na naszej stronie Facebook w trzech postach.

 

 

Opublikował(a): Barbara . Data publikacji: 06-12-2025 09:47

Na skróty