Wizyta Pani z Sanepidu. 10.12.2025

 

W dniu dzisiejszym gościliśmy Panią Kamilę Płóciennik z Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Przemyślu, która przedstawiła naszym przedszkolakom zasady dbania o swoje zdrowie. Dziękujemy za bardzo ważną lekcję, która na pewno zachęci dzieci do zdrowych nawyków żywieniowych i higienicznych. ????????????????????????

 

Więcej zdjęć znajduje się na naszej stronie Facebook.

 

 

Opublikował(a): Barbara . Data publikacji: 10-12-2025 17:26

Na skróty