Zimowe szaleństwa. 01.2026

"Hu! hu! ha!

Nasza zima zła!

Szczypie w nosy, szczypie w uszy,

Mroźnym śniegiem w oczy prószy,

Wichrem w polu gna!

(...)

A my jej się nie boimy,

Dalej śnieżkiem w plecy zimy,

Niech pamiątkę ma."

 

 

Tak się bawiły na śniegu dzieci z grupy 1, 2 i 3.

Radości było wiele i nikt nie narzekał na mroźną pogodę.

 

 

 

 

 

Więcej zdjęć znajduje się na naszej stronie Facebook.

 

 

 

Opublikował(a): Barbara . Data publikacji: 10-01-2026 12:26

Na skróty