Bal karnawałowy. 5.02.2026

W karnawale, w karnawale

Dookoła wielkie bale,

Gdy orkiestra pięknie gra,

Dobry humor każdy ma!????????????????

 

W czwartek 5 lutego w naszym przedszkolu podczas BALU KARNAWAŁOWEGO,  przy muzyce na żywo dzieci świetnie się bawiły prezentując swoje piękne stroje. Wrażeń było pod dostatkiem. Ten dzień pozostanie na długo w dziecięcej pamięci.  

 

 

 

Więcej zdjęć i filmik znajduje się na naszej stronie Facebook.

 

 

 

Opublikował(a): Barbara . Data publikacji: 07-02-2026 11:17

Na skróty