I Przemyski Festiwal Misiowy. 29.05.2026

 

W piątek 29 maja z okazji Dnia Dziecka odbył się I Przemyski Festiwal Misiowy. Nasze przedszkolaki z grupy 1, 2 i 3 dołączyły do korowodu, który przeszedł od Rynku, ulicą Kazimierza Wielkiego na plac Niepodległości, gdzie czekały na dzieci atrakcje. Każde dziecko obowiązkowo miało na sobie misiowy rekwizyt lub element stroju. 

 

 

Więcej zdjęć znajduje się na naszej stronie Facebook - każda grupa w osobnym poście.

 

 

 

 

 

Opublikował(a): Barbara . Data publikacji: 31-05-2026 10:02

Na skróty